Yalnız hızlı, birlikte daha ileri!

Site Nasıl Çalışıyor?

1. Adım

Üye Ol

Menüden Üye Ol butonuna tıklayarak üyelik formumuza ulaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sitemize üye olabilirsiniz. Hem bireysel kullanıcı olarak hem de kurumsal firma olarak sitemize üye olabilirsiniz. Gerekli bilgileri girdikten sonra kayıt isşleminiz tamamlanmış olur. E-Mail adresinize gelen aktivasyon linkine tıklayarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

2. Adım

Bilgilerini Gir

Aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra giriş yaparak size özel sayfanıza ulaşabilirisiniz. Bu sayfadan bireysel kullanıcılar için öz geçmiş oluşturma seçenekleri gelecektir. Bu bilgileri eksiksiz doldurduğunuz takdirde personel arayan firma ilanlarına bir tıkla başvuru yapabilirsiz. Kurumsal firmalar, şube tanımlama ve o şebudeki yetkilileri ayrı ayrı tanımlama seçeneklerini kullanabilirler. Sitemize iş arama ilanı vermiş bireysel kullanıcı bilgilerine erişim ve ilanlarına başvuru yapmış bireysel kullanıcıların bilgilerini görüntüleme seçeneklerini kullanabilirler.

3. Adım

Kullanmaya Başla

Üyelik işlemlerinden sonra sitemizi kullanmak ve ilan yayınlamak tamamen ücretsizdir. Her ilan siz yayından kaldırmadığınız sürece 1 ay boyunca yayında kalabilir. İlan içeriklerinde uygunsuz içerik olmadığı sürece, bizler tarafından kesinlikle herhangi bir müdahale olmamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Şifremi Unuttum!
Şifremi Unuttum!