Yalnız hızlı, birlikte daha ileri!

REKLAMLAR ENGELLENEMEZ!

Biz, siz kullanıcılarımıza ücretsiz hizmet sağlayan bir siteyiz. Bu sitenin işleyişine ve hizmetlerine devam edebilmesi için gereken maddiyat reklamlardan sağlanmaktadır.

Sizler raklamları engellediğiniz için kazançlarımız kaybolmakta ve hizmetlerimiz sekteye uğramaktadır. Size daha iyi hizmetler sunabilmemiz için lütfen reklam engelleyici programları kapatarak tekrar sayfamızı ziyaret ediniz.
Anlayışınız ve sabrınız için çok teşekkür ederiz.

Benim Personelim için Adblocker nasıl kapatılır?

1. Adblock Plus

İnternet tarayıcısının sağ üst köşesinde bulunan ABP ikonuna basınız. Açılan pop-up üzerinde bulunan "bu site için etkin " yazısını göreceksiniz.

Açılan pop-up'ta görselde gösterilen alanı tıklayınız. Tüm bu adımlar tamamlandıktan sonra, aşağıda bulunan Adblocker Plus'ı kapattım butonuna tıklayabilirsiniz.

2. Adblocker

İnternet tarayıcısının sağ üst köşesinde bulunan el ikonuna basınız. Açılan pop-up üzerinde bulunan "bu alan adındaki sayfalarda çalışma" yazısını göreceksiniz.

Açılan pop-up'ta görselde gösterilen alanı tıklayınız. Tüm bu adımlar tamamlandıktan sonra, aşağıda bulunan Adblocker'ı kapattım butonuna tıklayabilirsiniz.

3. Ublock

İnternet tarayıcısının sağ üst köşesinde bulunan U ikonuna basınız. Açılan pop-up üzerinde bulunan "açma kapama" simgesini göreceksiniz.

Açılan pop-up'ta görselde gösterilen alanı tıklayınız. Tüm bu adımlar tamamlandıktan sonra, aşağıda bulunan Ublock'u kapattım butonuna tıklayabilirsiniz.

4. Ghostery

İnternet tarayıcısının sağ üst köşesinde bulunan Mavi 'hayalet' simgesine basınız. Açılan pop-up üzerinde bulunan "Güvenilir site" yazısını göreceksiniz.

Açılan pop-up'ta görselde gösterilen alanı tıklayınız. Tüm bu adımlar tamamlandıktan sonra, aşağıda bulunan Ghostery'yi kapattım butonuna tıklayabilirsiniz.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.